23176-K-MB-AH3176G-H-FAG Bearing-Hongkong ShengPin ...
AH3176G-H - Dispositivos de bloqueo y sujeción - BDI Express
AH3176G-H Withdrawal sleeve - Schaeffler medias
AH3072G
Weight: 30 mm
Bearing Number: 20.40 Kg
Housing Construction: Tr380x5
UPC Code: 1:12
Shaft Size Type: 176.00 mm
Full Timken Part Number: 167.00 mm
AHX3296G
Weight: 52 mm
Bearing Number: 73.40 Kg
Housing Construction: Tr500x5
UPC Code: 1:12
Shaft Size Type: 376.00 mm
Full Timken Part Number: 364.00 mm
AH24176
Weight: 28 mm
Bearing Number: 31.3 Kg
Housing Construction: Tr400x5
UPC Code: 1:30
Shaft Size Type: 291.00 mm
Full Timken Part Number: 271.00 mm
AH3988
Weight: 25 mm
Housing Construction: Tr460x5
Shaft Size Type: 153.00 mm
Full Timken Part Number: 145.00 mm