AH3072G-H Withdrawal sleeve - Schaeffler medias
Weight: 30 mm
Bearing Number: 40.30 Kg
Housing Construction: Tr440x5
UPC Code: 1:30
Shaft Size Type: 332.00 mm
Full Timken Part Number: 310.00 mm
Weight: 45 mm
Bearing Number: 55.50 Kg
Housing Construction: Tr500x5
UPC Code: 1:12
Shaft Size Type: 307.00 mm
Full Timken Part Number: 295.00 mm
Weight: 31 mm
Housing Construction: Tr400x5
UPC Code: 1:12
Shaft Size Type: 180.00 mm
Full Timken Part Number: 170.00 mm
Weight: 26 mm
Housing Construction: Tr380x5
UPC Code: 1:30
Shaft Size Type: 289.00 mm
Full Timken Part Number: 269.00 mm