  • 135TAD20
135TAD20 Bearing | Loyal
135TAD20 interchange NACHI 135TAD20
135TAD20 cross reference NACHI 135TAD20
135TAD20 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 135TAD20
D 200 mm
d 135 mm
T 84 mm
C 42 mm
d1 177 mm
Weight 8.58 Kg
r min. 2 mm
da min. 156 mm
ra max. 2 mm
Da max. 190 mm
r1 min. 1 mm
ra1 max. 1 mm