  • OH39/1000H
OH39/1000H Bearing | Metric OH Hydraulic Adapter Sleeve
OH39/1000H interchange timken OH39/1000H
OH39/1000H cross reference timken OH39/1000H
OH39/1000H Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: OH39/1000H
d: 407.00 Kg
D: 12 mm
B: G1/8
r(min): MS30/1000
r1(min): HM30/1000
Width: 358.00 mm
Size: Tr1000x8
Weight: 10 mm
Bearing Number: 1140 mm
Housing Construction: 950.00 mm
UPC Code: 100 mm
Shaft Size Type: HMV200
d1950.00 mm