  • RASEA20-N
RASEA20-N Bearing | Loyal
RASEA20-N interchange INA RASEA20-N
RASEA20-N cross reference INA RASEA20-N
RASEA20-N Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEA20-N
J 97 mm
d 20 mm
A 32 mm
H 33,3 mm
L 130 mm
N 11 mm
d3 32 mm
A1 19 mm
B1 28 mm
H1 14,5 mm
H2 64 mm
N1 19 mm