  • LMES30UU
LMES30UU Bearing | Loyal
LMES30UU interchange Samick LMES30UU
LMES30UU cross reference Samick LMES30UU
LMES30UU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMES30UU
d 30 mm
D 47 mm
Weight 0,185 Kg
L ±0.2 68 mm
L2 min. 1,90 mm
L1 ±0.2 51,8 mm