  • 1320SLPT1851
1320SLPT1851 Bearing | Loyal
1320SLPT1851 interchange NSK 1320SLPT1851
1320SLPT1851 cross reference NSK 1320SLPT1851
1320SLPT1851 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 1320SLPT1851
D 1 850 mm
d 1 320 mm
B 530 mm
b 815 mm
b1 814 mm
d1 1 600 mm
r1 min. 12 mm
r2 min. 31 mm