  • 62304/17-2RS
62304/17-2RS Bearing | Loyal
62304/17-2RS interchange FBJ 62304/17-2RS
62304/17-2RS cross reference FBJ 62304/17-2RS
62304/17-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 62304/17-2RS
D 52 mm
d 17 mm
B 21 mm