  • 100TBH10DB
100TBH10DB Bearing | Loyal
100TBH10DB interchange NACHI 100TBH10DB
100TBH10DB cross reference NACHI 100TBH10DB
100TBH10DB Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 100TBH10DB
D 150 mm
d 100 mm
B 22,5 mm
2B 45 mm
r min. 1.5 mm
r1 min. 1 mm