  • GEG100ET-2RS
GEG100ET-2RS Bearing | Loyal
GEG100ET-2RS interchange LS GEG100ET-2RS
GEG100ET-2RS cross reference LS GEG100ET-2RS
GEG100ET-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEG100ET-2RS
D 160 mm
d 100 mm
B 85 mm
C 55 mm
dk 140 mm
Angle 14 °
r min. 1 mm
Weight 6,04 Kg
r1 min. 1 mm