  • GEG120ES-2RS
GEG120ES-2RS Bearing | Loyal
GEG120ES-2RS interchange LS GEG120ES-2RS
GEG120ES-2RS cross reference LS GEG120ES-2RS
GEG120ES-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEG120ES-2RS
D 210 mm
d 120 mm
B 115 mm
C 70 mm
dk 180 mm
Angle 16 °
r min. 1 mm
Weight 15,1 Kg
r1 min. 1 mm