- Loyal
- IJ113026
IJ113026 Bearing | Loyal
| IJ113026 interchange ILJIN IJ113026 | |
| IJ113026 cross reference ILJIN IJ113026 | |
| IJ113026 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ113026 |
| I | 53,4 mm |
| E | 67 mm |
| F | 139 mm |
| G | 114,3 mm |
| H | 15,5 mm |
| J | 11 mm |
| K | 92 mm |
| M | 69 mm |
| N | 10 mm |
| 1 | Wheel Bearing |
| Bearing number | IJ113026 |
UCTH209-28J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH209-28J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 3/4
UCTH212-36J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH212-36J-300
SDI: B-R1/8
SD: 2 1/4
UCTH207-20J-230 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH207-20J-230
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 1/4
UCTH211-32J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH211-32J-300
SDI: B-R1/8
SD: 2.00000000



IJ113026 PDF download