- Loyal
- IJ113009
IJ113009 Bearing | Loyal
| IJ113009 interchange ILJIN IJ113009 | |
| IJ113009 cross reference ILJIN IJ113009 | |
| IJ113009 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ113009 |
| P | 100 mm |
| I | 59 mm |
| E | 67 mm |
| F | 148 mm |
| G | 114,3 mm |
| H | 14 mm |
| J | 9 mm |
| K | 73 mm |
| M | 76 mm |
| N | 9 mm |
| 1 | Wheel Bearing |
| Bearing number | IJ113009 |
UCTH211-34J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH211-34J-300
SDI: B-R1/8
SD: 2 1/8
UCTH207-23J-230 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH207-23J-230
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 7/16
UCTH209-28J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH209-28J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 3/4



IJ113009 PDF download