- Loyal
- IJ113032
IJ113032 Bearing | Loyal
| IJ113032 interchange ILJIN IJ113032 | |
| IJ113032 cross reference ILJIN IJ113032 | |
| IJ113032 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ113032 |
| P | 114,3 mm |
| I | 67,5 mm |
| E | 67 mm |
| F | 139 mm |
| G | 114,3 mm |
| H | 34 mm |
| J | 11 mm |
| K | 90 mm |
| M | 69 mm |
| N | 12 mm |
| 1 | Wheel Bearing |
| Bearing number | IJ113032 |
UCTH209-28J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH209-28J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 3/4
UCTH206-18J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH206-18J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 1/8
UCTH202-10J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH202-10J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 5/8



IJ113032 PDF download