- Loyal
- IJ122006
IJ122006 Bearing | Loyal
| IJ122006 interchange ILJIN IJ122006 | |
| IJ122006 cross reference ILJIN IJ122006 | |
| IJ122006 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ122006 |
| d | 34,5 mm |
| I | 57,6 mm |
| K | 80 mm |
| E | 63,26 mm |
| F | 139 mm |
| G | 107,95 mm |
| H | 17,9 mm |
| J | 10 mm |
| L | 58 mm |
| M | 71 mm |
| T | 52 mm |
| Bearing number | IJ122006 |
| Bore Diameter (mm) | 34,5 |
UCTH211-32J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH211-32J-300
SDI: B-R1/8
SD: 2.00000000
UCTH209-27J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH209-27J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 11/16
UCTH210-31J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH210-31J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 15/16



IJ122006 PDF download