- Loyal
- IJ123021
IJ123021 Bearing | Loyal
| IJ123021 interchange ILJIN IJ123021 | |
| IJ123021 cross reference ILJIN IJ123021 | |
| IJ123021 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ123021 |
| P | 120,65 mm |
| I | 47 mm |
| E | 70,14 mm |
| F | 144,5 mm |
| G | 120,65 mm |
| H | 20 mm |
| J | 9 mm |
| K | 91,9 mm |
| M | 70,63 mm |
| N | 14,5 mm |
| 1 | Wheel Bearing |
| Bearing number | IJ123021 |
UCTH207-23J-230 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH207-23J-230
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 7/16
ZKX12-34 Tapered bore (with adapter) inch - ZK series
DVIS: A-1/4-28UNF
CNSORDERNO: Medium-duty(X)
SDI: ZKX12-34
SD: 2 1/8
UCTH205-14J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH205-14J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 7/8



IJ123021 PDF download