  • PHU10872
PHU10872 Bearing | Loyal
PHU10872 interchange PFI PHU10872
PHU10872 cross reference PFI PHU10872
PHU10872 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PHU10872
D 108 mm
d 40 mm
B 32 mm