  • 239/600CW33MB
239/600CW33MB Bearing | Loyal
239/600CW33MB interchange PSL 239/600CW33MB
239/600CW33MB cross reference PSL 239/600CW33MB
239/600CW33MB Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 239/600CW33MB
D 800 mm
d 600 mm
B 150 mm
C 150 mm
Da min 745 mm
Weight 218 Kg
r min. 5 mm
Da max. 778 mm
ra max. 4 mm
da min. 622 mm