  • 12UR1616P
12UR1616P Bearing | Loyal
12UR1616P interchange KOYO 12UR1616P
12UR1616P cross reference KOYO 12UR1616P
12UR1616P Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 12UR1616P
Fw 12 mm
Ew 16 mm
Bc 16 mm
Lw 12.8 mm