  • 12R1615CP
12R1615CP Bearing | Loyal
12R1615CP interchange KOYO 12R1615CP
12R1615CP cross reference KOYO 12R1615CP
12R1615CP Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 12R1615CP
B 14,8 mm
Ew 16 mm
Fw 12 mm
Lw 11.8 mm