  • RASEY55-JIS
RASEY55-JIS Bearing | Loyal
RASEY55-JIS interchange INA RASEY55-JIS
RASEY55-JIS cross reference INA RASEY55-JIS
RASEY55-JIS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY55-JIS
J 171 mm
d 55 mm
A 60 mm
B 55,6 mm
H 63,5 mm
L 219 mm
N 20 mm
S1 33,4 mm
A1 34 mm
H1 23 mm
H2 126 mm
N1 25 mm