  • RASEY50-JIS
RASEY50-JIS Bearing | Loyal
RASEY50-JIS interchange INA RASEY50-JIS
RASEY50-JIS cross reference INA RASEY50-JIS
RASEY50-JIS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY50-JIS
H 57,2 mm
d 50 mm
A 60 mm
B 51,6 mm
J 159 mm
L 206 mm
N 20 mm
N1 25 mm
S1 32,6 mm
A1 32 mm
H1 21 mm
H2 114 mm