  • RASEY40-N
RASEY40-N Bearing | Loyal
RASEY40-N interchange NKE RASEY40-N
RASEY40-N cross reference NKE RASEY40-N
RASEY40-N Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY40-N
d 40 mm
O 30,2 mm
A 49,2 mm
B 48 mm
C 19 mm
H 99 mm
K 14 mm
L 49,2 mm
M 126,5 mm
W 179 mm
B1 30 mm
M1 150 mm