  • RASEY40-JIS
RASEY40-JIS Bearing | Loyal
RASEY40-JIS interchange INA RASEY40-JIS
RASEY40-JIS cross reference INA RASEY40-JIS
RASEY40-JIS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY40-JIS
H 49,2 mm
d 40 mm
A 54 mm
B 49,2 mm
J 137 mm
L 184 mm
N 17 mm
N1 21 mm
S1 30,2 mm
A1 30 mm
H1 18 mm
H2 98 mm