  • RASEY35-JIS
RASEY35-JIS Bearing | Loyal
RASEY35-JIS interchange INA RASEY35-JIS
RASEY35-JIS cross reference INA RASEY35-JIS
RASEY35-JIS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY35-JIS
H 47,6 mm
d 35 mm
A 48 mm
B 42,9 mm
J 127 mm
L 167 mm
N 17 mm
N1 21 mm
S1 25,4 mm
A1 27 mm
H1 18 mm
H2 93 mm