  • RASEY25-N
RASEY25-N Bearing | Loyal
RASEY25-N interchange NKE RASEY25-N
RASEY25-N cross reference NKE RASEY25-N
RASEY25-N Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY25-N
d 25 mm
O 19,6 mm
A 36,5 mm
B 36 mm
C 14,5 mm
H 70 mm
K 11 mm
L 34,1 mm
M 94,5 mm
W 130 mm
B1 21 mm
M1 110,5 mm