  • RASEY25-JIS
RASEY25-JIS Bearing | Loyal
RASEY25-JIS interchange INA RASEY25-JIS
RASEY25-JIS cross reference INA RASEY25-JIS
RASEY25-JIS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY25-JIS
H 36,5 mm
d 25 mm
A 38 mm
B 34,1 mm
J 105 mm
L 140 mm
N 13 mm
N1 19 mm
S1 19,8 mm
A1 23 mm
H1 15 mm
H2 71 mm