  • RASEY20-JIS
RASEY20-JIS Bearing | Loyal
RASEY20-JIS interchange INA RASEY20-JIS
RASEY20-JIS cross reference INA RASEY20-JIS
RASEY20-JIS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY20-JIS
H 33,3 mm
d 20 mm
A 38 mm
B 31 mm
J 95 mm
L 127 mm
N 13 mm
N1 19 mm
S1 18,3 mm
A1 22 mm
H1 14 mm
H2 65 mm