  • RASEL60-N
RASEL60-N Bearing | Loyal
RASEL60-N interchange INA RASEL60-N
RASEL60-N cross reference INA RASEL60-N
RASEL60-N Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEL60-N
J 190 mm
d 60 mm
A 60 mm
B 61,9 mm
H 69,9 mm
L 240 mm
N 18 mm
S1 37,3 mm
A1 42 mm
H1 25 mm
H2 140 mm
N1 28 mm