  • RASEA50-N
RASEA50-N Bearing | Loyal
RASEA50-N interchange INA RASEA50-N
RASEA50-N cross reference INA RASEA50-N
RASEA50-N Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEA50-N
J 158 mm
d 50 mm
A 54 mm
H 57,2 mm
L 200 mm
N 18 mm
d3 70 mm
A1 34 mm
B1 40 mm
H1 21,5 mm
H2 115 mm
N1 23 mm