  • RASE50-N-FA125
RASE50-N-FA125 Bearing | Loyal
RASE50-N-FA125 interchange INA RASE50-N-FA125
RASE50-N-FA125 cross reference INA RASE50-N-FA125
RASE50-N-FA125 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE50-N-FA125
J 158 mm
H 57,2 mm
d 50 mm
N 18 mm
L 200 mm
A 54 mm
N1 23 mm
H2 115 mm
H1 21,5 mm
B1 62,8 mm
A1 34 mm
d3 69 mm
S1 38,2 mm