  • RASE50-FA164
RASE50-FA164 Bearing | Loyal
RASE50-FA164 interchange INA RASE50-FA164
RASE50-FA164 cross reference INA RASE50-FA164
RASE50-FA164 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE50-FA164
H 57,2 mm
d 50 mm
A 54 mm
J 158 mm
L 200 mm
N 18 mm
N1 23 mm
S1 38,2 mm
d3 69 mm
A1 34 mm
B1 62,8 mm
H1 21,5 mm
H2 115 mm