  • RASE30-FA164
RASE30-FA164 Bearing | Loyal
RASE30-FA164 interchange INA RASE30-FA164
RASE30-FA164 cross reference INA RASE30-FA164
RASE30-FA164 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE30-FA164
H 42,9 mm
d 30 mm
A 40 mm
J 118 mm
L 158 mm
N 14 mm
N1 22 mm
S1 30,2 mm
d3 44 mm
A1 25 mm
B1 48,5 mm
H1 17 mm
H2 82 mm