  • RASE25-N-FA125
RASE25-N-FA125 Bearing | Loyal
RASE25-N-FA125 interchange INA RASE25-N-FA125
RASE25-N-FA125 cross reference INA RASE25-N-FA125
RASE25-N-FA125 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASE25-N-FA125
J 103 mm
H 36,5 mm
d 25 mm
N 11 mm
L 130 mm
A 36 mm
N1 19 mm
H2 70 mm
H1 14,5 mm
B1 44,5 mm
A1 21 mm
d3 37,5 mm
S1 27 mm