  • PBR30EFN
PBR30EFN Bearing | Loyal
PBR30EFN interchange NMB PBR30EFN
PBR30EFN cross reference NMB PBR30EFN
PBR30EFN Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PBR30EFN
d 30 mm
B 30 mm
D 70 mm
F 110 mm
H 25 mm
L 66 mm
W 37 mm