  • PBR20EFN
PBR20EFN Bearing | Loyal
PBR20EFN interchange NMB PBR20EFN
PBR20EFN cross reference NMB PBR20EFN
PBR20EFN Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PBR20EFN
d 20 mm
B 20 mm
D 50 mm
F 78 mm
H 18 mm
L 47 mm
W 25 mm