  • PBR16EFN
PBR16EFN Bearing | Loyal
PBR16EFN interchange NMB PBR16EFN
PBR16EFN cross reference NMB PBR16EFN
PBR16EFN Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PBR16EFN
d 16 mm
B 16 mm
D 42 mm
F 66 mm
H 15 mm
L 40 mm
W 21 mm