  • 241/900CW33MB
241/900CW33MB Bearing | Loyal
241/900CW33MB interchange PSL 241/900CW33MB
241/900CW33MB cross reference PSL 241/900CW33MB
241/900CW33MB Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 241/900CW33MB
D 1420 mm
d 900 mm
B 515 mm
C 515 mm
Da min 1240 mm
Weight 3210 Kg
r min. 12 mm
Da max. 1366 mm
ra max. 10 mm
da min. 954 mm