  • LMEFP40L
LMEFP40L Bearing | Loyal
LMEFP40L interchange Samick LMEFP40L
LMEFP40L cross reference Samick LMEFP40L
LMEFP40L Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMEFP40L
d 40 mm
D 62 mm
h 13 mm
H 80 mm
L 154 mm
d1 14 mm
d2 8,6 mm
D1 98 mm
PCD 9 mm