  • LMEFM60UU
LMEFM60UU Bearing | Loyal
LMEFM60UU interchange Samick LMEFM60UU
LMEFM60UU cross reference Samick LMEFM60UU
LMEFM60UU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMEFM60UU
d 60 mm
D 90 mm
h 10,8 mm
H 18 mm
L 211 mm
d1 11 mm
d2 17,5 mm
D1 134 mm
PCD 112 mm