  • LMF12LUU
LMF12LUU Bearing | Loyal
LMF12LUU interchange Samick LMF12LUU
LMF12LUU cross reference Samick LMF12LUU
LMF12LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMF12LUU
d 12 mm
D 21 mm
h 4,4 mm
H 6 mm
L 57 mm
d1 4,5 mm
d2 8 mm
D1 42 mm
PCD 32 mm