  • LMFM12UU
LMFM12UU Bearing | Loyal
LMFM12UU interchange Samick LMFM12UU
LMFM12UU cross reference Samick LMFM12UU
LMFM12UU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMFM12UU
d 12 mm
D 21 mm
h 4,4 mm
H 6 mm
L 57 mm
d1 4,5 mm
d2 8 mm
D1 42 mm
PCD 32 mm