  • LME60UUOP
LME60UUOP Bearing | Loyal
LME60UUOP interchange Samick LME60UUOP
LME60UUOP cross reference Samick LME60UUOP
LME60UUOP Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LME60UUOP
D 90 mm
d 60 mm
B 101,7 mm
L 125 mm
W 3,15 mm
h1 27,2 mm
D1 86,5 mm
θ 54 mm