  • LMH10LUU
LMH10LUU Bearing | Loyal
LMH10LUU interchange Samick LMH10LUU
LMH10LUU cross reference Samick LMH10LUU
LMH10LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMH10LUU
d 10 mm
D 19 mm
h 4,4 mm
A 29 mm
H 6 mm
L 55 mm
W 25 mm
d1 4,5 mm
d2 8 mm
D1 40 mm