  • LMFP60UU
LMFP60UU Bearing | Loyal
LMFP60UU interchange Samick LMFP60UU
LMFP60UU cross reference Samick LMFP60UU
LMFP60UU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMFP60UU
d 60 mm
D 90 mm
h 10,8 mm
H 18 mm
L 110 mm
d1 11 mm
d2 17,5 mm
D1 134 mm
PCD 112 mm