  • LME12LUU
LME12LUU Bearing | Loyal
LME12LUU interchange Samick LME12LUU
LME12LUU cross reference Samick LME12LUU
LME12LUU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LME12LUU
D 22 mm
d 12 mm
B 45,8 mm
L 57 mm
W 1,3 mm
D1 21 mm