  • LMFP20UU
LMFP20UU Bearing | Loyal
LMFP20UU interchange Samick LMFP20UU
LMFP20UU cross reference Samick LMFP20UU
LMFP20UU Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: LMFP20UU
d 20 mm
D 32 mm
h 5,4 mm
H 8 mm
L 42 mm
d1 5,5 mm
d2 9,5 mm
D1 54 mm
PCD 43 mm