  • ZKLF60145-2Z
ZKLF60145-2Z Bearing | Loyal
ZKLF60145-2Z interchange INA ZKLF60145-2Z
ZKLF60145-2Z cross reference INA ZKLF60145-2Z
ZKLF60145-2Z Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: ZKLF60145-2Z
C 45 mm
b 3 mm
d 60 mm
D 145 mm
B 45 mm
J 120 mm
I 35 mm
d2 8,8 mm
d1 85 mm
Screw 8
Weight 4,3 Kg
r min. 0,6 mm
r1 min. 0,6 mm