  • 130RUB41APV
130RUB41APV Bearing | Loyal
130RUB41APV interchange NSK 130RUB41APV
130RUB41APV cross reference NSK 130RUB41APV
130RUB41APV Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 130RUB41APV
D 210 mm
d 130 mm
B 80 mm
C 80 mm
r min. 2 mm