- Loyal
- NJF2319 V
NJF2319 V Bearing | Loyal
| NJF2319 V interchange ISO NJF2319 V | |
| NJF2319 V cross reference ISO NJF2319 V | |
| NJF2319 V Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | NJF2319 V |
| D | 200 mm |
| d | 95 mm |
| B | 67 mm |
| C | 67 mm |
| Size (mm) | 95x200x67 |
| Width (mm) | 67 |
| Bearing number | NJF2319 V |
| Bore Diameter (mm) | 95 |
| Outer Diameter (mm) | 200 |
UCTH213-40J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH213-40J-300
SDI: B-R1/8
SD: 2 1/2
UCTH211-32J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH211-32J-300
SDI: B-R1/8
SD: 2.00000000



NJF2319 V PDF download